Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Настільні верстати PROXXON

Настільні верстати PROXXON
NewWall | 07.09.2021 21:25

Компанію PROXXON заслужено можна назвати незмінним помічником для ювелірів, оптиків, дизайнерів, так як він виробляє високоякісні інструменти, аксесуари до нього, без яких не можна працювати або не поважати себе господарником.

Бажаючі купити інструмент України відмінні якості, можуть використовувати каталог, розміщений на нашому сайті. Среду різноманітних інструментів та аксесуарів, виробників компаній, іменних настільних комп’ютерів, про яких і пойдети в цей розділ.

Рекомендуємо звернути увагу на настільний електрообладнання PROXXON DSH, розглянутий на дизайнерів, архітекторів (моделей) та столярів (реставрацію античної меблів), електролобзик краснодеревщика. Лобзик абсолютно безпечний у роботі, що дозволяє використовувати його у шкільних та навчальних виробничих майстрах. Система сдува пилі з місць розпилювання забезпечує вільний огляд підготовки з прочерченною на неї лінією резанія. Базовий корпус піли, підготовлений зі сталого листя, повинен пила зобов'язання своєї стійкості та відсутності вібрацій при її роботі.

Так же незамінним улюбленим мастеритом, домашнім майстром та професіоналом, настільним срібним станом ТВМ 220 - свердлильним отвором від 0,5 мм! Високоякісний фрезерований робочий стіл, виготовлений з литого під марку алюмінію (220х120 мм).

Регулююча обмежувальна планка з шкафом. Опорна стійка із закаленної хромованої сталі, висота 340 мм, діаметр 20 мм. Головка з вбудованим малошумним, довговічним двигуном. Ременна передача через ступінчасті приводні колеса забезпечує 3 швидкості повернення шпінделя. Практично трикратне збільшення кругового моменту на малих швидкостях. Шкала регулювання глубини з фіксатором. Регулювання швидкості повернення шпінделя (3 ступеня) шляхом перестановки ремня на шківах. На нижній студії досягається 3-кратне збільшення крутого моменту. Практичне регулювання регулювання глубин свердління.

Придбавши цей станок, ви не тільки доповнюєте інструментарій своєї домашньої майстерні, але і зробили черговий шаг на шляху до вдосконалення свого майстерства в деле моделестроєнії: судомоділізм, авімоделізм та пр.

Також користується популярністю настільна циркулярна пила KS 230, глубина резання по дереву до 8 мм. Двигатель 220 - 240 в, максимальна потребаемая потужність 85 Вт, малошумний. Глубина резання: по дереву: до 8 мм, пластик (включаючи пертинакс) до 3 мм, кольоровий метал до 1,5 мм. Використовуючи твердосплавні диски, можна перезавантажити стеклопластик. Свіжна конструкція для видалення опису з корпусу. Шпіндель повертається на жорстко закріплений шарикоподшипник і призводить до зубного ремню, що забезпечує необхідну швидкість роботи (5000 об/хв) та удвоенний момент. В першу чергу, це забезпечує хорошу глушину резанування: дерево товщиною 8 мм можна перерізати диском 58 мм (входить в комплект). Не включені в комплект дисків 50 мм мають глубину резанії 6 мм. Щоб робоче місце залишалося чистим, до спеціального гнезду піли можна підключити пилесос.

Зробіть правильний вибір - і настільні станки PROXXON значною мірою економлять ваші сили та час

Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх