Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Шабельні пили Rebir

Шабельні пили Rebir
NewWall | 15.09.2021 21:56

Всі ми знаємо, що таке електролобзик. Дуже потрібний інструмент. Але, іноді, глибини пропила мало, і потрібно виконати більш складні завдання. Шабельні пили - це електроінструмент, який виконує функції інструменту, тільки великого. За зовнішнім виглядом, шабельні пили мають деяку схожість з перфоратором або відбійним молотком. Тільки замість бура або піки варто пильне полотно.

Шабельні пили використовуються для різання дерева, металу, пластику і багатьох інших матеріалів. Шабельні пили забезпечені наполегливої ​​підошвою, для кращого прилягання до оброблюваного матеріалу. Цей інструмент використовуються в важкодоступних місцях, де неможливо підлізти нічим іншим.

Припустимо, потрібно вирізати трубу в вузькій шахті або ніші. Болгарка може взагалі не вміститися. Та й різати болгаркою метал просто небезпечно в вузьких отворах. Але, сабельной пилкою можна вирішити цю проблему досить просто, вставивши потрібне пильне полотно. Як правило, пильні полотна встановлюються довжиною від десяти до тридцяти сантиметрів. Пильні полотна змінюються буквально за пару секунд. Дуже часто, шабельні пили застосовуються для демонтажу різних конструкцій.

Більшість шабельних пив оснащені регулятором потужності. Це дозволяє оптимально налаштовувати швидкість ходу полотна для кожного матеріалу. Також, в цьому інструменті може бути реалізований противагу для зменшення вібрації.

У приватному секторі, це незамінний помічник в садівництві. За допомогою сабельной пилки легко підрізати дерева, досить швидко можна нарізати дров і т.д.

Вибирати шабельні пили потрібно хорошої якості, щоб не оплачувати одну і ту ж покупку двічі. Електроінструмент Rebir відрізняється високою якістю і надійністю. В асортименті компанії Rebir є і пила ножівкова Rebir (шабельна пила). Цей інструмент має справедливе поєднання ціни та якості.

Дизайн виконаний в сучасному стилі. Виробники подбали і про надійність фіксації пильного полотна. Також, передбачена і кнопка фіксації для забезпечення безперервної роботи. Передбачено і електронний регулятор частоти подвійних ходів пиляльного полотна. Ізоляційне покриття на корпусі забезпечує надійний захист користувача від можливого ураження електричним струмом. Пила ножівкова Rebir без праці зможе розпиляти деревину, товщиною до 150 мм, і сталь, товщиною до 6 мм. Інструмент досить легкий. Вага пили менше чотирьох кілограм.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх