Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Насоси Wolfcraft

Насоси Wolfcraft
NewWall | 07.09.2021 20:14

В домашнем хозяйстве многих частных домов не обойтись без использования различных видов насосов, качественный инструмент и разноцелевые приборы в значительной степени упрощают выполнение бытовых и производственных задач.

Если Вы решили купить инструмент из данного раздела сайта, то стоит определиться какой именно вид насосов Вам требуется. Ведь в каталоге раздела представлены не только различные виды насосов, но и многочисленные дополнительные компоненты для их использования. Так в каталоге товаров представлен комплект для подсоединения шланга GARDENA, который используется для подсоединения шлангов с диаметральным сечением 13 мм (1/2”) к насосам, обладающим наружной резьбой 33.3 мм. Поговорим немного о существующих типах насосной техники, насосы подразделяются на: вибрационные, циркуляционные, погружные, станции насосные, дренажные, с основными характеристиками которых, можете ознакомиться ниже.

К примеру, бытовые насосные станции применяются для полива и выкачки наверх воды в дом из глубоких скважин и колодцев. Состоят такие станции из основных компонентов: сам насос и гидроакумулятор. 

У домашньому господарстві багатьох приватних будинків не обійтися без використання різних видів насосів, якісний інструмент і різноцільового прилади в значній мірі спрощують виконання побутових і виробничих завдань.

Якщо Ви вирішили купити інструмент з даного розділу сайту, то варто визначитися який саме вид насосів Вам потрібно. Адже в каталозі розділу представлені не тільки різні види насосів, а й численні додаткові компоненти для їх використання. Так в каталозі товарів представлений комплект для під'єднання шланга GARDENA, який використовується для приєднання шлангів з діаметральним перетином 13 мм (1/2 ") до насосів, які мають зовнішнім різьбленням 33.3 мм. Поговоримо трохи про існуючі типи насосної техніки, насоси підрозділяються на: вібраційні, циркуляційні, заглибні, станції насосні, дренажні, з основними характеристиками яких, можете ознайомитися нижче.

Наприклад, побутові насосні станції застосовуються для поливу і викачування наверх води в будинок з глибоких свердловин і колодязів. Складаються такі станції з основних компонентів: сам насос і гідроакумулятори.

Подібний агрегат підтримує невпинне наявність рідини в системі водопостачання. Дренажний вид насосів використовують для викачування грунтових або шахтних вод, також незамінні такі прилади в періоди повеней і паводків. Головною особливістю цього агрегату вважається існування спеціальної системи для самоочищення, завдяки якій не відбувається засмічення всмоктуючого пристрою піщаним мулом. Занурювальні насоси - призначені для роботи на різноглибинні водоймах, а циркуляційний насос вважається найбільш економним видом, використовуваним для функціонування систем опалення. А вібраційні насоси зарекомендували себе, як невибагливі прилади з вбудованою термозахистом.

 Рекомендуємо звернути увагу на насос макс. потужність 1300 л Wolfcraft, який повністю відповідає європейському стандарту, має максимальною потужністю: 3000л / ч і висотою подачі до 40 м, оснащений самовсмоктувальним елементом. Такий прилад ефективно прослужить Вам багато років.

Також користується популярністю насос макс потужність 3000 л / ч держатель Wolfcraft, який оснащений додатковим компонентом, що захищає від прокручування.

А насос масляний AP 12 3л хв PROXXON, відрізняється наявністю шланга, який підійде для багатьох отворів масляних щупів з діаметральним перетином 6мм. Подібний діаметр мають практично всі автомобільні двигуни.

Тому при бажанні купити інструмент в Україні, відрізняється високою якістю і надійністю, звертайтеся до нас!

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх