Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Інструменти для шліфування

Інструменти для шліфування
NewWall | .. :

Асортимент інструментів Wolfcraft Україна включає в себе різноманітні матеріали для шліфування.

Завдяки такому складному технологічному процесу, як шліфування, ми маємо можливість обробляти всі види поверхонь. Для якісного шліфування ДСП, фанери, паркету, твердої і м'якої породи деревини, шпону, залакованих поверхонь, гуми, шкіри, металу, каменю, мармуру і скла Вам необхідно всього лише купити інструмент Україна Wolfcraft для шліфування.

Для обробки мінеральних матеріалів, під час проведення ремонтних робіт, при виготовленні нової та реставрації старих меблів, щоб відшліфувати фарбу і старе лакове покриття Вам знадобиться шліфувальна тарілка на липучці м'яка Wolfcraft, призначена для роботи на ексцентрикової машинці. Тарілка має еластичну структуру і ідеально підходить до контуру оброблюваного вироби, застосовується для вигинів і заокруглень. За допомогою тарілки проводиться грубе і тонке шліфування, а також полірування. Бездоганна поверхню, яка не має слідів обробки, гарантована за рахунок обертального ексцентрикового руху.

Шліфувальна тарілка на липучці тверда Wolfcraft застосовується для роботи на ексцентрикових шліфувальник. Тарілка має металеву вставку, яка запобігає сердечник від стирання. Ефективне відведення пилу досягається за допомогою спеціального розташування повітряних каналів. Якість шліфувальної тарілки гарантує Вам оптимальне її використання протягом тривалого часу.

Для якісної обробки плоских поверхонь вручну користуйтеся спеціальним корковим бруском 93 230mm Wolfcraft. На робочій стороні бруска між дерев'яним підставою і наждачним папером знаходиться шар з м'якої пробки, пом'якшувальний тиск пальців, що забезпечує рівномірний шліфування поверхні. Це важливо, тому що при ручному шліфуванні Ви ризикуєте неоднаково обробити тверді і м'які ділянки деревини. Щоб побачити результати шліфувальних робіт і перевірити відсутність дефектів, потрібно дивитися на поверхню під кутом, щоб світло падало на неї перпендикулярно.

Для шліфування металу, каменю, чавуну в нашому каталозі представлений набір з 25 шліфувальних дисків 115mm Wolfcraft, виготовлених з корунду, за допомогою яких можна видалити зварні шви, а також обробити сталь, в тому числі і нержавіючу, кольоровий метал, алюміній і багато іншого.

Відшліфує гладко і чисто шліфувальний інструмент Wolfcraft, відмінну якість якого гарантовано.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх