Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Мініпальник PROXXON

Мініпальник PROXXON
NewWall | 05.09.2021 17:08

Пальник - це пристрій для підтримки процесу горіння рідкого, газоподібного або пилоподібних палива. Забезпечують випаровування (для рідкого палива), змішування з повітрям або іншим окислювачем, формування факела і розподіл полум'я.

За призначенням пальника ділять на зварювальні, освітлювальні і нагрівальні, по типу використовуваного палива - газові, на рідкому паливі, комбіновані, за способом подачі окислювача - атмосферні і з підведенням окислювача. Також пальником іноді називають герметичну колбу дугової лампи, в якій відбувається розряд.

 Мінігорелка MFB Е PROXXON так влаштовані, що світильний газ перед згорянням попередньо змішується в них з таким обсягом повітря, який необхідний для повного згоряння.

Забезпечена п'єзоелементом підпалу і балоном 50 см3, розрахованим на 120 хв. горіння. Незалежне регулювання подачі повітря і газу. Забезпечена стійкою знімною підставкою. Вага близько 250 г.
Використовується для пайки твердим і м'яким припоєм, розігріву і підпалу, лудіння і багато чого іншого.
Ідеальна для моделістів, електротехніків, ювелірів, зубних техніків. Тонке полум'я з температурою до 1300 ° С. Заправляється від звичайного газового балончика для запальничок.

 Попередження!

На відміну від звичайного електричного паяльника пальник MFB / E являє собою працюючий на легкозаймистою газі прецизійний інструмент, а не дитячу іграшку. Тому її необхідно зберігати в недоступному для дітей місці. Працювати з нею йде подалі від горючих предметів (дощаній обшивки стін, гардин)! Не зберігайте в умовах високих температур (наприклад, в нагрівається сонцем легковому автомобілі), так як при температурі вище 50 ° С знаходиться під тиском балончик може вибухнути.

Щоб уникнути зайвих витрат, після закінчення роботи з пальником слід відразу ж закрити газовий вентиль, що не торкаючись при цьому до її головки, інакше можна обпалити пальці рук.

Важливо.
Тримаючи пальник прямо, відкрити газовий вентиль, повернувши його вліво. При цьому ви почуєте легке шипіння, яке видається виходять з балончика газом.
Регулюванням ручки подачі повітря можна надати полум'я «м'яку» або «тверду» форму. Ознака останньої - наявність блакитного віночка і шиплячий звук. Енергію полум'я можна регулювати обертанням газового вентиля в залежності від розмірів заготовок. При необхідності виконати роботу в важкодоступному місці пальнику слід дати попрацювати протягом приблизно 5 хв в звичайному горизонтальному положенні, щоб уникнути утворення зазвичай великого - і тому небезпечного - полум'я.
Пальник MFB / E являє собою надійний в роботі універсальний інструмент, який завдяки супертонкого полум'я можна розглядати як безпечний, особливо якщо дотримуватися викладені вище вимоги. Вона придатна не тільки для робіт, де потрібна полум'я, але і для вирішення спеціальних завдань, наприклад, для прогріву заїв різьбових з'єднань з метою їх роз'єму або шестерень двигунів!
Важко повірити, але сконцентрована в одну точку полум'я не зашкодить навіть розташовані поруч з місцем нагріву пластикові екрани підшипників.

Комплектуючі до пальника Proxxon

Крім газу для запальничок, який можна придбати в будь-якому торгує сигаретами кіоску, пальнику Proxxon MFB / E не потрібно ніяких комплектуючих (з метою техніки безпеки вона поставляється незаправлений). Для пайки, природно, будуть потрібні олов'яний припій і флюс.

 публікація: Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх