Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Дриль свердлильна Rebir

Дриль свердлильна Rebir
NewWall | .. :

Практично будь-який електроінструментпріобретается один раз на багато років. І щоб протягом усього терміну служби пристосування приносило Вам практичну користь, воно повинно бути гідної якості. До високоякісним виробам відноситься весь інструмент Rebir. Кожне з даних пристроїв відрізняється прекрасними експлуатаційними характеристиками і зможе істотно спростити виконання навіть самих трудомістких завдань. За рекомендаціями багатьох професіоналів варто віддавати перевагу виробам, перевіреним роками, якість яких неодноразово випробувано на практиці.

Одними з таких інструментів, є дрилі свердлильні Rebir, найбільш поширений вид свердлильних пристосувань, незамінних в будь-якому господарстві і на будмайданчиках.

Основним призначенням, яке виконує даний електроінструмент, є свердління і вибурювання діаметральні отворів в дереві, пластмасі, пластиці і навіть в залозі. Застосування різних видів спеціалізованих свердел дозволяє успішно працювати практично з будь-якими видами матеріалів, з легкістю пробуривая бетонні, цегляні та дерев'яні панелі.

Основним «знаряддям праці» в даній сверлильной дрилі є типові свердла з конічними хвостовиками. Вони випускаються в різних діаметральні розмірах аж до 32мм. Проводити заміну свердел можна за допомогою регулювання перехідної оправлення і патрона. Допускається і можливість використання свердел з циліндричними хвостовиками.

Дрилі свердлильні Rebir унікальні і тим, що у відповідній комплектації (із застосуванням гвинтових насадок), даний інструмент можна використовувати в якості будівельного міксера. За допомогою такого швидкісного помічника, ви з легкістю замісіть малярний клей, фарбу, приготуєте цементну суміш і будь-який будівельний розчин. При наявності відповідної перемішує насадки машину можна використовувати в якості міксера.

За своїм внутрішнім і зовнішнім виготовлення дриль Rebir має такі особливості:

- сам апарат має алюмінієвий корпус, який надійно захищає внутрішні механізми в процесі робіт, за рахунок чого підвищується термін служби інструменту.

- даний інструмент оснащений механічним перемикачем, за допомогою якого можна регулювати швидкість обертання свердла або вихровий насадки.

- бічна рукоятка, призначена для утримання інструменту, має м'який зовнішній шар покриття, завдяки якому можна працювати з приладом більш тривалий час.

- надійна кнопка перемикання, перемикач спрямованості осьових обертань, внутрішній електронний контролер частоти обертання сприяють ефективній роботі інструменту.

Практика доводить, що інструмент Rebir - це перевірена якість на довгі роки плідної роботи!

автор Загудайлов Євген
* Стаття авторська, передрук чи копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх