Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Відрізні диски Wolfcraft

Відрізні диски Wolfcraft
NewWall | 07.09.2021 21:30

Компанія Wolfcraft вляется однією з кращих компаній з виробництва високоякісного інструменту і комплектуючих до нього. Продукція компанії Wolfcraft давно і успішно зарекомендувала себе на ринку. Інструмент, яку виробляє компанія, повністю відповідає таким експлуатаційним вимогам як надійність, точність, міцність, довговічність.

При бажанні купити інструмент в Україні пропонуємо скористатися каталогом нашого сайту. У широкому асортименті на сайті представлені абразивні і алмазні відрізні диски (кола).

Сьогодні відрізні диски широко застосовуються в багатьох галузях господарювання. Незамінними ці інструменти є при необхідності виконання різання металевих, кам'яних, бетонних конструкцій та окремих деталей, ефективно застосовуються також при різанні скла, кераміки, феритів, граніту, корунду, напівпровідникових матеріалів (кремнію, германію) і інших неметалічних сполук.

Абразивні відрізні диски застосовуються при необхідності провести точну і якісну різання виробів з гіпсокартону, нетвердих сплавів металів, з дерева. Гарантією безпечної роботи з даними дисками служить висока якість відрізних дисків.

Алмазні відрізні диски застосовуються при різанні міцних матеріалів: залізобетону, гірської породи, бетону, асфальту, кварцу, сапфіра, мармуру, граніту та ін. В цьому їхня відмінність від абразивних відрізних дисків.

Перевага використання відрізних дисків з алмазною поверхнею полягає в тому, що в порівнянні з іншими ріжучими інструментами ширина різу - мінімальна, а автоматизація, застосування якої стає можливим при використанні такого виду відрізних кругів, дозволяє значно підвищити продуктивність робіт.

Ми пропонуємо широкий вибір алмазних відрізних дисків:

  • алмазний відрізний диск для асфальту 125 Wolfcraft, призначений для різання асфальту, піщанику, вапняно - піщаного каменю, безшовного статі;
  • алмазний відрізний диск для кераміки 125 Wolfcraft, призначений для різання керамічної і іншого виду плитки, цегли, мармуру і т.д.
  • алмазний відрізний диск профі 230 Wolfcraft, призначений для різання армованого бетону, мостільного каменю, цегли, граніту і т.д.
  • алмазний відрізний диск універсальний 230 Wolfcraft, призначений для розрізу мостільного каменю, натурального будівельного цегли, каменю, плит для доріжок перехожих і т.д.

Якщо ваша мета - купити інструмент якісний і ефективний, то наші пропозиції оптимальної ціни і якості Вас повністю задовольнять.

автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх