Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Витратні матеріали PROXXON

Витратні матеріали PROXXON
NewWall | 14.09.2021 16:44

 Спіральні свердла зі швидкорізальної сталі. Робоча частина і хвостовики виготовлені з цільної заготовки для досягнення співвісності. Висока твердість і довговічність. Для свердління металів, кольорових металів, друкованих плат, пластика, дерева. Робоча швидкість: для м'яких матеріалів близько 8000 об / хв, твердих матеріалів близько 3000 об / хв. Все хвостовики 2,35 мм.

Твердосплавні свердла. Виготовлені із зносостійкого твердого сплаву. Для робіт по склу, напівдорогоцінного каміння, фарфору, кераміки, мармуру і іншим твердим камінню. Камені мають шкалу твердості від 1 до 10. До значення твердості 6 обробляються твердосплавними витратними, при більшій твердості - алмазним витратним інструментом. Кут різання 6 °. Хвостовик 3 мм.

Твердосплавні бори, голчасті Для свердління, фрезерування і різання друкованих. Також для сверленіяжемчуга і т.п. Хвостовик 2,35 мм.

Алмазні спіральні свердла. З напиленням натурального алмазу, для рассверловкі дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Хвостовик 2,35 мм.

Вольфрам - ванадієві фрези. Високоякісна вольфрам - ванадиевая сталь. Робоча частина і хвостовик виготовляються з однієї цільної заготовки. Високоточна нарізка і повна співвісність гарантують великий термін служби. Для робіт по м'якій і твердій деревині, кольоровим і дорогоцінним металам, пластику і гіпсу. Хвостовики 2,35 і 3,0 мм. Ідеальні для фрезерування, фасонного фрезерування, профілювання і шліцеванія. Для забезпечення максимальної точності роботи рекомендується фіксувати цанговим затискачем МІКРОМОТ з відповідною діаметру хвостовика сталевий цангою.

Твердосплавні фрези. Виготовлені із зносостійкого дрібнозернистого сплаву. Використовуються для високоточної безвібраційних фрезерування. Рекомендується надійно закріплювати оброблювану деталь, щоб уникнути перекосів.

Для робіт з особливо твердим матеріалами: хром-кобальтовому сплаву, стали, кольорових металів, пластиків. Можуть бути використані для гравіювання і фрезерування друкованих плат. Хвостовик ø 3,0 або 2,35. Рекомендується фіксувати цанговим затискачем МІКРОМОТ з відповідною діаметру хвоостовіка сталевий цангою.

Рашпільная фреза. Для різання і фрезерування керамічної плитки, каменю, дерева і пластика. Запасна фреза для FEX.

Відрізні диски, армовані. Оксид алюмінію. Діаметр 38 мм, товщиною 1,0 мм і діаметр 22, товщиною 0,8 мм. Армовані, можна користуватися лицьовою поверхнею. Стійки до зламу, тому можуть бути обмежено застосовні для обдирних робіт. Для відрізних робіт по легованої і нелегованої сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів. Підходять для робіт по дереву і пластиків. Хвостовик 2,35 мм.

Корундові диски. Виготовлені зі спеціальним сполучною складом, діаметр 22 мм або 38 мм, товщина 0,7 мм. Використовуються для відрізання легованої і нелегованої сталі, нержавіючої сталі і кольорових металів. Чи можливо застосувати для робіт по дереву і пластиків. Хвостовик 2,35 мм.

Відрізні диски з пружинного стали. Товщина 0,1 мм. Для пластиків, дерева і кольорових металів. Дискотримач 2,35 мм.

Алмазний відрізний диск з вентиляційними отворами. Для відрізання твердих і крихких матеріалів (докладніше праворуч) Ідеальний для видалення задирок. Вентиляційні отвори допомагають довше працювати без перегріву. ХвостовікØ2,35 мм.

Шліфувальні насадки з карборунда. Високоякісні, довговічні інструменти з рівномірною твердістю. Різні форми для найширшого спектра виконуваних робіт. Застосування - шліфування і гравірування особливо твердих матеріалів, таких як чавун, сталь і сплави твердих металів. Калібровані хвостовики 2,35 або 3,0 мм забезпечують високу співвісність.

Кремній - карбідні шліфувальні насадки. Дрібнозернистий, тверде з'єднання для гравіювання і матування скла, кераміки і стелліта. Також для шліфування твердого сплаву, чавунного лиття і високолегованої сталі. Хвостовик 2,35.

Диски, барабани і ковпачки з абразивної стрічки. Жорсткі, виготовляються зі звичайного корунду різної зернистості для різних етапів шліфування. Довговічні, різних конфігурацій для широкого спектру застосування. Все хвостовики 3,0 мм. Шліфування, вирівнювання, полірування сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів, сірого і чорного чавуну, пластиків, дерева. Особливо зручні для шліфування фасонних поверхонь. Робоча швидкість вибирається з урахуванням оброблюваного матеріалу: для робіт по сталі - висока, для робіт по дереву - середня, для обробки пластиків - низька. Шліфувальні барабани і ковпачки дозволяють обробляти канавки і внутрішні радіуси.

Ламельні кола (корунд). Еластичні і приймають форму оброблюваної деталі. Ідеальні для шліфування важкодоступних зон. Хвостовик Ø 3,0 мм.

Кола з нейлонових волокон. Для очищення, матування і шліфування сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів і т.д. Хвостовик 2,35 мм.

Високоякісні сталеві щітки різної конфігурації: пензлик, торцева, кругла. Для очищення, шліфування, матування, заокруглення канта і тонкого шліфування металів, чавуну, пластиків, каменю і дерева. Хвостовик 2,35.

латунні щетки різної конфігурації: пензлик, торцева, кругла. Ідеальні для робіт по металам, міді, латуні, дорогоцінних металах, напівдорогоцінного каміння, пластиків і дереву. Для очищення електронних деталей і друкованих плат. Хвостовик 2,35.

Еластичні полірувальні насадки в формі лінзи, кола, кулі. Використовуються для вирівнювання і полірування дорогоцінних металів, кольорових металів, нержавіючої сталі, скла,
порцеляни, дерева, гуми, пластика. Насадки в формі кулі ідеальні для роботи у важкодоступних місцях. Хвостовик 2,35 мм.

Полірувальні насадки з повсті. Різних форм і профілів для зручності роботи. Для фінішного полірування металів, золота, білого золота, срібла, латуні й алюмінію із застосуванням полірувальної пасти. Також для фінішної обробки інструментів і форм. Хвостовики 2,35 мм. Полірувати слід на малих обертах, щоб уникнути підгоряння деталі і самої насадки. Затверділу полірувальну пасту можна розм'якшити додаванням олії або легким нагріванням.

Полірувальні кола з бавовни, шкіри, повсті.
Для фінішного полірування металів, золота, срібла, кольорових металів, латуні, алюмінію, кераміки та порцеляни ззастосуванням полірувальної пасти. Також підходять для обробки лакованого дерева і пластиків. Хвостовик 2,35. Високий глянець поверхні досягається багаторазовими проходами на середніх оборотах.

Полірувальна паста. Необхідна для полірування металів і пластиків.

Алмазні спіральні свердла. З напиленням натурального алмазу, для рассверловкі дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Хвостовик 2,35 мм.

Алмазні бори. З рівномірним міцним напиленням алмазу. Використовуються для шліфування та гравіювання твердих матеріалів: сталі (навіть хром-кобальтового сплаву), скла, кераміки, фарфору, пластиків. Хвостовик 2,35 мм з нержавіючої сталі.

Профільні фрези. Для обробки твердої деревини, ДВП і пластика. Оброблена задня поверхня забезпечує кращу якість поверхні. Висока зносостійкість. Для виготовлення пазів, виступів, радіусів та інших профілів. Придатні для виготовлення рамок картин. Хвостовики 3,2 мм.

Трьохкулачковий сталевий патрон без ключа для всього ручного інструменту серії МІКРОМОТ. Зручний при використанні інструменту з різними хвостовиками. Затиск 0,3 - 3,2 мм.

Набір сталевих цанг МІКРОМОТ Для всього ручного інструменту серії МІКРОМОТ. Зручний при використанні інструменту з різними хвостовиками. Затиск 0,3 - 3,2 мм.

публікація: Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх