Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Історія Dremel

Історія Dremel
NewWall | .. :

Американська компанія Dremel починає свою історію з 1932 року, коли американський інженер Альберт Дж. Дремел задумався над винаходами в області ручного інструменту.

 Першими моделями, яка справила нова компанія, стали високошвидкісні роторні ручні інструменти. Саме з них і починається епопея виробництва такого інструменту під назвою Dremel.

 Лінійка вироблених роторних інструментів мала ряд переваг. Зокрема, вони мали високу швидкість обертання без використання механічних редукторів. Інструменти працюють від батареї або мережі, що набагато зручніше, а область застосування для різних поверхонь (метали, пластик, дерево, кераміка і т.д.) робить їх універсальними і значущими в роботі.

 Що стосується попиту, то роторні інструменти швидку популярність придбали серед моддеров, і в моделизме вони стали застосовні завдяки своїй легкості і компактності.

У 1973 році компанія Dremel почала випускати нові моделі інструментів - електроінструменти з високошвидкісним електромотором. Такі моделі згодом вдосконалилися і доповнювалися різними модификационной пристосуваннями. Наявність знімних насадок говорить про те, що інструмент Dremel можна застосовувати на будь-яких поверхнях.

 Це свого роду родзинка Dremel. Таким чином, інструменти Dremel в багатьох випадках замінюють дрилі, лобзики, шліфувальні машини і багато іншого. Звичайно, вони стали дуже популярними як в середовищі професіоналів, так і у простих користувачів.

 1993 рік став новою віхою, новим витком розвитку компанії Dremel, тому що вона увійшла до складу відомої і великої компанії Bosch, що спеціалізується на виробництві техніки і інструментів.

 Dremel зараз - виробник багатофункціональних інструментів, які при всьому при цьому мають високу потужність і невелику вагу. З ними легко працювати, спільну мову з інструментами Dremel знайде навіть новачок, так як особливих навичок вони не вимагають.

 Крім випуску більше сотні насадок, що роблять інструменти універсальними, Dremel виробляє і стаціонарні інструменти: дрилі, клейові пістолети, паяльники, лобзики і багато іншого.

Широкий асортимент продукції має широку область застосування: будівництво, ювелірні майстерні, автомайстерні і т.д. Компанія Dremel славиться своєю інноваційністю, функціональністю, надійністю і якістю. Це означає, що виробник готовий підтримати споживача відповідним інструментом в будь-яких починаннях.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх