Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Фрезери для манікюру та педикюру Xenox

Фрезери для манікюру та педикюру Xenox
NewWall | 21.11.2021 21:39

Продукція фірми PROXXON, що випускається під торговою маркою XENOX, призначена в першу чергу для майстрів манікюру, педикюру та корекції штучних нігтів.

Корпуси приладів виготовлені із спеціального антиалергенного пластику, який також суттєво запобігає розмноженню мікрофлори на своїй поверхні. Всі моделі XENOX оснащені пристроєм плавного регулювання швидкості обертання від 5000 до 20000 об/хв.

Прилади XENOX для педикюру та манікюру розраховані на безпечну напругу 12В, мають ергономічну алюмінієву головку для зручної та тривалої роботи майстра.

Апарати XENOX відповідають усім сучасним вимогам до професійного інструменту для апаратного манікюру, педикюру та корекції штучних нігтів.

Xenox - це високоточне професійне обладнання, яке в першу чергу розроблялося для стоматологічних лабораторій, професіоналів у галузі манікюру, педикюру та корекції штучних нігтів. Також обладнання ксенокс підійде майстрам у галузі електроніки та ювелірних виробів. Всі моделі інструменту Xenox виконані з антиалергенного пластику і відповідають найвищим вимогам щодо точності та надійності.

Xenox – має широкий модельний ряд. У ньому представлені як бормашини для ювелірних майстерень та електронників, так і спеціальне обладнання для стоматологічних центрів та салонів краси, які спеціалізуються на роботах у галузі манікюру та педикюру, а також у галузі нарощування нігтів. Все спеціальне обладнання розроблялося разом із професіоналами у цих галузях. У кожному інструменті було враховано всі побажання та вимоги.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх