Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Дрилі-міксер Rebir

Дрилі-міксер Rebir
NewWall | .. :

Сучасна будівельна промисловість випускає безліч суміщених приладів, що виконують кілька функцій, одним з яких є дриль-міксер.

 Дриль-міксер, як комбінований інструмент, має цілий ряд відмінних рис, які вирізняють їх серед звичайних видів дрилів:

  •  можливість роботи на низькооборотньому режимі
  • набір додаткових насадок
  • підвищена стійкість до перегріву
  • збільшена потужність в порівнянні зі стандартними моделями побутової дрилі.

Серед розмаїття подібних інструментів представлена ​​дриль-міксер Rebir, успішно поєднує в собі функціональні можливості будівельного міксера і дрилі.

 Дрилі-міксер Rebir - це високоякісний інструмент, призначений для свердління отворів і розсвердлювання дірок в дереві, пластмасі, кольорових металах, сталі та інших матеріалах. Для свердлильних робіт використовуються свердла з конічним підставою. У комплекті передбачений змінний патрон 3-х кулачкового виду, в якому використовуються циліндричні хвостові свердла.

 Також даний інструментможет використовуватися в режимі будівельного міксера, який застосовується для якісного приготування різних будівельних розчинів (шпаклівки, цементного розчину, клею та ін.). За допомогою різних насадок можна швидко розмішати важкі і легкі розчини, доводячи їх до потрібної консистенції.

 Потужний двигун, міцний металевий корпус і чудові технічні характеристики дозволяють довгий час використовувати дриль-міксер в побутових і виробничих обсягах. А зручна бічна рукоятка зробить роботи приємними і без утоми.

 Критерії вибору міксера.

 Якщо вам знадобилася дриль-міксер, рекомендуємо купити інструмент Rebir, що відрізняється прекрасними експлуатаційними характеристиками. Перед покупкою в першу чергу визначаються з основним призначенням інструменту: для приготування яких розчинів він буде використовуватися, і в якій кількості?

 Для великих будівельних обсягів слід купити інструмент Rebir, що володіє збільшеною потужністю і здатний «безболісно» переносити великі навантаження. Такий інструмент з легкістю приготує в'язкі розчини з щебенем або гравієм. Рекомендована потужність приладу 1 кВт.

 Дриль-міксер з меншою потужністю застосовується для свердління дерева, бетонних стін і пластмаси, а також для приготування клеїв, лаку і фарби. Тут більше увага приділяється не потужності, а частоті обертів, необхідної для ретельного вимішування розчинів.

 Оптимальним варіантом вважається прилад з двома швидкостями, що підходить як для важких робіт, так і для легких завдань. Для безаварійної роботи міксера можна придбати електронну систему регулювання.

 автор Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх