Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Рубанки Rebir

Рубанки Rebir
NewWall | 15.09.2021 17:14

Кожен господар, хоч раз у житті стикався з обробкою деревини. Раніше, чистову обробку неструганих дощок проводили за допомогою ручного рубанка. Заняття не з приємних. До того ж забирає багато часу і сил. Але, часи змінюються, і прогрес не стоїть на місці. Сьогодні, мало хто використовує старі механічні рубанки, більше використовують електрорубанки. Це відмінний інструмент для обробки деревини. Робота з ним перетворюється в захоплююче заняття.

У електрорубанка всю фізичну роботу виконує електродвигун, а Вам треба лише вести електрорубанок по оброблюваної площині. Як у виконанні будь-якої роботи, робота з електрорубанком вимагає певного досвіду. Але, трохи потренувавшись, все стане на свої місця.

Електромотор обертає барабан, на якому закріплені ножі. Це найважливіша частина рубанка. Барабан повинен обертатися дуже швидко, щоб на деревині не залишалося сходинок. Як правило, ножі виготовлені з високоякісної сталі і двосторонні. Якщо затупився ніж, то його можна просто перевернути на іншу сторону. Головне переконатися в тому, що рубанок знеструмлений.

Товщина знімання стружки легко регулюється. Чим менше товщина стружки, тим якісніше виходить оздоблення. Електрорубанок ведуть уздовж волокон. Також, за допомогою рубанка можна знімати фаски, вибирати чверті і багато іншого. Це прекрасний електроінструмент, який значно спрощує життя.

При виборі електрорубанка, варто звернути увагу на інструмент Rebir. У цій компанії досить великий вибір рубанків. Рубанки Rebir представлені у великому асортименті. Можна вибрати інструмент і для домашньої майстерні, і для твору більш масштабних робіт. Рубанки цієї фірми призначені для обробки самих різних порід деревини. Рубанки мають міцну, ідеально рівну алюмінієву підошву. Кут нахилу до оброблюваної поверхні регулюється від 0 до 45 градусів. Багато моделей цього інструменту можна встановити в стаціонарне положення. І Ви отримаєте повноцінний верстат для обробки деревини, що значно може спростити виконувані завдання. Для безпеки користувача, передбачено блокування від випадкового включення. Також, рубанки Rebir дозволяють знімати фаски і вибирати чверті. Для збору стружки можна підключити пилосос.

Компанія Rebir заслужила бездоганну репутацію завдяки тому, що весь випускається інструмент чудової якості.

автор Загудайлов Євген
* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх