Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Системи поливу GARDENA

Системи поливу GARDENA
NewWall | 23.09.2021 09:50

Сад - це прикраса Вашого будинку, місце, де можна розслабитися і поліпшити свій настрій. Щоб рослини і газони залишалися зеленими і здоровими навіть в умовах сухого клімату і високих температур, необхідно приділяти особливу увагу правильності поливу. GARDENA пропонує Вам ідеальні рішення в чотирьох областях: витяг, управління, транспортування і подача води. Ви можете поливати сад і рослини з мінімальними витратами часу і зусиль і максимальним комфортом - вручну, в напівавтоматичному або автоматичному режимі. При цьому Ви самі вибираєте, що Вам більше підходить. Правильний полив життєво важливий для збереження свіжості газону і рясного цвітіння трав'янистих рослин і чагарників. GARDENA розробила інноваційні продукти для кожної ділянки і кожного газону в саду. Пропонований асортимент включає в себе пересувне і стаціонарне обладнання для поливу, а також насоси та засоби управління поливом.

Про який би джерелі води не йшлося: про водопровідному крані, цистерні, резервуарі з дощовою водою або колодязі, - насоси GARDENA дають можливість оптимально пристосувати його для поливу саду або побутових потреб. А коли справа доходить до відкачування води із затопленого підвалу або контейнера будь-якого виду, Ви можете сміливо покластися на глибинні насоси GARDENA. Незалежно від потреб насоси GARDENA служать центральною ланкою підводу води в будинку і в саду і дозволяють з легкістю керувати процесом переміщення води.

Зручна система управління і автоматичного розподілу води гарантує ефективне і економічне водокористування. З багаторежимна клапанами системи поливу або блоками управління поливом GARDENA Ви можете запускати і контролювати процес зрошення своїх рослин (наприклад, за часом поливу і циклам), підтримуючи їх життєздатність навіть в спекотні і посушливі періоди. Найважливіше: завдяки інноваційній технології економічного поливу Ви також зможете управляти процесом зрошення за допомогою автоматичного визначення вологості повітря або грунту за допомогою датчика.

Newwall ®

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх