Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Тример

Тример
NewWall | 21.11.2021 21:31

Тример

На відміну від колісних газонокосарок, тримери значно легше і простіше у використанні. Слово тример прийшло в російську мову від англійського слова trim - підрізка, стрижка. Це легкий, зручний у роботі та зберіганні інструмент, незмінний для обробки ділянок, що вимагають акуратності та точності, наприклад, смужки трави біля клумб та ділянки вздовж доріжок.

Тример дозволяє миттєво змінювати висоту скошування трави і навіть залишати по-різному вистрижені місця у вигляді нескладних геометричних фігур. Використовувати тримери для великих площ недоцільно, оскільки протримати на вазі навіть електричний триммер кілька годин не багатьом під силу, деякі сучасні тримери важать до 6 кг, крім того, електричні або бензинові тримери мають обмеження щодо тривалості роботи без зупинок. Види тримерів. Тример може бути двох типів: Електричний триммер Бензиновий триммер Так само, тримери можуть мати: Нижнє розташування двигуна Верхнє розташування двигуна

Електричні тримери широко використовуються для скошування трави на садових та дачних ділянках невеликої площі. Завдяки використанню електромотора, триммер не забруднює навколишнє середовище, тихий у роботі, невибагливий в обслуговуванні та має малу вагу.

Вибираючи тример слід визначитися з його основним призначенням. Чи це буде самостійний інструмент для догляду за газоном, або Ви станете використовувати триммер лише для підкошування трави в місцях, куди звичайною газонокосаркою не підступитися.

Крім цього, слід врахувати рельєф Вашої ділянки та тип трави, яку необхідно косити. Визначившись з основними вимогами, Ви можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть не просто купити триммер, а обрати ефективного помічника з догляду за газоном.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх