Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Міксери ручні Collomix

Міксери ручні Collomix
NewWall | 05.09.2021 16:54

Уже 30 років компанія COLLOMIX працює з одним девізом - професійні рішення для сумішей на будівництвах.

Ми знаходимо рішення ваших проблем зі змішуванням матеріалів

Філософія фірми полягає в тому, щоб полегшити роботу професіоналів і любителів.

«Ноу-хау» вироблений протягом багатьох років, високі стандарти якості і постійне бажання розробляти нові інноваційні товари привели компанію на позицію світового лідера в області технології змішування.

Популярність інструментів пояснюється їх високою надійністю і тривалим експлуатаційним ресурсом.

Підприємство знаходиться до цих пір в руках однієї сім'ї. Солідна і професійна політика обслуговування клієнта - це фундамент, на який можуть розраховувати партнери COLLOMIX по бізнес. На сьогоднішній день в компанії працює 80 чоловік. Завод знаходиться в німецькому містечку Gaimersheim.

Система технології для сумішей в будівництві включає міксери, насадки для міксерів, автоматичні міксери і аксесуари до обладнання. Завдяки міксером COLLOMIX можна легко змішати навіть 90 л. густих і в'язких матеріалів.

Сучасний дизайн, ергономічність, точність виготовлення і високі вимоги до використаним матеріалам - основні критерії, які характеризують продукцію фірми.

COLLOMIX пропонує клієнтам також лінію професійних міксерів для змішування матеріалів і фарб в закритих ємностях, які гарантують чудову гомогенизацию.

Створені за спеціальним проектом продукти, висока ступінь автоматизації і ретельно вибрані постачальники гарантують високу якість продукції.

Компанія COLLOMIX намір використовувати знання і багаторічний досвід для вирішення проблем клієнтів. Це причина великої уваги, яке фахівці фірми приділяють консультацій клієнтів і сервісного обслуговування.

Крім внутрішньої системи контролю якості відповідно до DIN ISO 9001 багато наших продуктів отримало також німецький сертифікат "TÜV-bauart geprüft".

Багато патенти підтверджують інноваційну діяльність фірми.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх