Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Ланцюгові пили Rebir

Ланцюгові пили Rebir
NewWall | 21.11.2021 21:41

Ланцюгові пили знадобляться як професійним будівельникам, так і садівникам. Цей інструмент призначений для розпилювання деревини. Дуже корисними помічниками будуть при заготівлі дров.

Ланцюгові пили можна розділити на бензинові та акумуляторні. Перші дуже популярні і мають великий попит. Як правило, бензинові ланцюгові пилки купують лісництва та комунальні служби. Це обґрунтовано тим, що в лісі нема де взяти електрику. А бензопила передбачає мобільність та незалежність від електроенергії. До того ж вважається, що бензопили мають набагато більший термін служби. Але це лише усталений стереотип. Звісно, ​​у бензинових ланцюгових пилках є свої плюси, але й мінуси теж є.

Бензинові ланцюгові пилки, як правило, потужніші. Для роботи бензопили необхідна суміш бензину та олії. Деякі пилки дуже чутливі до якості цієї суміші. І якщо якість бензину, або співвідношення бензину з маслом виявиться неякісним, то пилка може дуже швидко вийти з ладу. До того ж, бензопили набагато важче обслуговувати, ніж електричні. Також, бензопили набагато важчі за своїх електричних побратимів і дуже голосно працюють.

Електричні ланцюгові пилки можуть використовуватися і для зрізання сучків у саду, і для заготівлі дров, і для виконання будівельних робіт. Електричні пили працюють набагато тихіше за бензинові, і абсолютно екологічні. В обслуговуванні вони набагато простіші. Радіус роботи з електричною ланцюговою пилкою обмежує довжину подовжувача та наявність напруги. До того ж цей інструмент не дуже любить перепади напруги. Так як немає жодних шкідливих вихлопів, то електричною пилкою можна вільно працювати у приміщенні. 

При виборі ланцюгових пилок варто заздалегідь визначитися, для чого саме Вам потрібен цей інструмент. Довжина шин прямо впливає на глибину різу. Не варто економити на інструменті, купуючи підпільний інструмент чи невідомих виробників. Адже всі ми знаємо приказку: «Скупий платить двічі».

Компанія Rebir вже досить довгий час випускає якісний інструмент. Пилки ланцюгові Rebir представлені в кількох моделях. В асортименті є і бензинові ланцюгові пилки Rebir, електричні ланцюгові пилки Rebir. Асортимент цього інструмента дозволяє вибрати саме те, що потрібно Вам. Знайдеться інструмент як для побутових потреб, так і професійних.

Пилки ланцюгові Rebir передбачають у своїй конструкції аварійне гальмо, кнопку із запобіжником від випадкового включення, автоматичне змащення ланцюга. Також реалізовано систему швидкого гальмування. Також, пили ланцюгові Rebir оснащені професійними шинами Oregon. 

автор Загудайлов Євген
*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх