Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Шуруповерт Rebir

Шуруповерт Rebir
NewWall | 22.11.2021 08:00

Шуруповерт – один із найважливіших електроінструментів. Він допомагає швидко вирішувати завдання, пов'язані із закручуванням та відкручуванням гвинтів, саморізів, шурупів і навіть болтів. Звичайно, якщо Ви раз на місяць закручуєте два шурупи, то Ви не відчуваєте потреби в цьому електроінструменті. Але все ж таки, цей інструмент необхідний у кожному будинку. Особливо, якщо Ви затеяли вдома ремонт.

На сьогоднішній день, жоден ремонт не обходиться без такого матеріалу, як гіпсокартон. Щоб закріпити лист гіпсокартону на металевому каркасі, потрібно закрутити близько п'ятдесяти шурупів. Скільки часу потрібно, щоб виконати цю роботу викруткою? Достатньо багато. Тоді як за допомогою шуруповерта цю роботу можна виконати всього за пару хвилин. При цьому фізичних зусиль докладатиметься зовсім небагато. А якщо монтувати фігурні стелі з гіпсокартону, то там потрібно закрутити шурупів набагато більше. 

Не всі, звичайно, працюють із гіпсокартоном. Але, зібрати шафу, зробити поличку з дерева, прикрутити ніжку стільця або столу - все це виконується за допомогою шуруповерта.

При виборі шуруповерт варто звертати увагу лише на якісний інструмент. Звичайно, немає сенсу для побутових цілей купувати дуже дорогий шуруповерт. Але й дешеві підробки купувати не варто.

Відмінна якість і досить скромну ціну поєднує інструмент Rebir. В асортименті інструменту даної компанії є і чудові шуруповерти. Вони підійдуть як професійних будівельників, так побутових потреб. Одним з важливих критеріїв при виборі шуруповерта – зручність при роботі інструментом. Шуруповерт Rebir має ергономічний дизайн, що дозволяє проводити тривалі роботи без особливої ​​втоми.

Також на шуруповерті передбачено зачіп, що дозволяє носити його на поясі. Регулювання швидкості дозволяє налаштувати оптимальну роботу шуруповерта для кожного матеріалу. Для зручності виконання робіт передбачено реверс. Шуруповерт Rebir оснащений надійним двигуном, що забезпечує надійну та тривалу роботу даного електроінструменту. За допомогою цього шуруповерта можна закручувати шурупи навіть у найміцніші матеріали. Виробник надає гарантію на свій інструмент терміном на один рік. Що дає додаткову впевненість у інструменті Rebir. Адже сьогодні багато виробників надають гарантії всього на два тижні. 

автор Загудайлов Євген

*Стаття авторська, передрук або копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх