Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Верстати і фрезерні столи Wolfcraft

Верстати і фрезерні столи Wolfcraft
NewWall | .. :

Бувалі умільці знають наскільки полегшується робочий процес, якщо в майстерні встановлений фрезерувальний стіл, верстак столярний та інші зручні пристосування, які надає компанія Wolfcraft України. Якщо Ви також вирішили полегшити свою працю і купити інструмент допоміжного типу, то на нашому сайті представлений великий вибір якісних і ефективних товарів Wolfcraft купити які можна за доступними цінами.

Отже, найбільш затребуваним товаром з даної серії вважається складаний верстак Wolfcraft, що є не лише зручним робочим місцем для слюсаря або столяра, а й просто незамінним помічником при роботах на виїзді. Наприклад, на столярному верстаті, використовуючи лещата, можна надійно зафіксувати оброблювану деталь. А верстак професійного рівня перетворить банальну комору з інструментами в зручну і оснащену майстерню.

Великим попитом користується. MASTER CUT 1000 - модель, що вміщає в себе верстак wolfcraft і фрезерувальний стіл. Дане компактне виконання товарів, поєднує в собі безліч функцій завдяки поєднанню високоточного столу і універсального верстата.

Master cut тисячі вільно може виступати в ролі безпечного і придатного до точної обробці пильного або фрезеровочного столу, або в якості стійкого верстата спільного призначення або конкретно столярного верстата, який буде досить функціональний і прекрасно оснащений.

Серед незаперечних переваг даної моделі можна перерахувати:

- простоту і зручність установки інструментів;

- передбачені кутові положення для швидкості і легкості монтажу інструментів;

- можливість застосування в якості фрезеровочного або пильного столу, для цього є накладки для ніжок, які забезпечують стійкість в різних положеннях, а вбудовані коліщатка, надають пристрою мобільність.

Характеристики по застосуванню наступні:

- використовується для різних електролобзиком (а так же дискових пилок) з рівнем розрізу менше 66 мм

- має повне оснащення, в тому числі вкладиші для щілини, запобіжний вимикач, палички-штовхачі, клему для під'єднання приладу.

- комбініруетсясо багатьма фрезерними пристроями і т.д.

Наступним не менше затребуваним пристосуванням є MASTER 200 затискний стіл Wolfcraft. Даний робочий стіл затискного типу, відноситься до базового обладнання в майстерні або в підсобному господарстві. Стіл wolfcraft master Займає небагато місця завдяки пристрою швидкого складання. Обладнаний двома затискними частинами з МДФ, також є відділ для розміщення інструментів.

Користуючись каталогом нашого сайту Ви без труднощів можете підібрати і купити інструмент Україна, найнадійнішого якості від фірми Wolfcraft. автор

Загудайлов Євген

* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх