Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

  • 0
  • Кошик порожній

Бормашинка Dremel

Бормашинка Dremel
NewWall | .. :

Бормашина Dremel, має кілька різновидів високошвидкісних як мережевих, так і акумуляторних багатофункціональних інструментів. Великою популярністю користується гравер Dremel Engraver. З його допомогою можна гравірувати не тільки на металі, а й на таких матеріалах як скло і кераміка. Поряд з електроінструментом, в лінійці виробника є спеціальні інструменти Дремель, що дозволяють полегшити завдання ювелірів, дизайнерів, реставраторів.

Кожен з цих інструментів має свої особливості, які роблять його унікальним у своєму класі, і в сукупності дозволяє виконувати більшість завдань. При виготовленні інструментів Dremel витримуються найвищі стандарти якості, а багаторічний споживчий досвід дозволяє відстежувати нові тенденції і побажання користувачів.
Високоякісні насадки для дремель і dremel приставки відкривають безмежні можливості для акуратного шліфування, точного фрезерування, остаточної поліровки та навіть різання багатьох матеріалів. Ваші можливості обмежує лише Ваша уява. Dremel (дремель) - це відмінна якість за прийнятною ціною.

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх