У будь-якого господаря повинен бути інструмент в будинку. Обов'язково присутні в кожному будинку молотки, викрутки та інший дрібний інструмент.

  • 0
  • Кошик порожній

Rebir перфоратори

Rebir перфоратори
NewWall | .. :

У будь-якого господаря повинен бути інструмент в будинку. Обов'язково присутні в кожному будинку молотки, викрутки та інший дрібний інструмент. Але, величезне значення в побуті має і електроінструмент. Електроінструмент дозволяє виконувати найскладніші завдання.

Один з найважливіших електроінструментів є перфоратор. Зовні, перфоратори схожі зі звичайною дрилем. Та й ставляться вони до розряду свердлильних. Але, перфоратор - це не проста дриль. Зазвичай, перфоратори мають три режими роботи - свердління з ударом, удар і свердління. За допомогою такого багатофункціонального інструменту можна виконувати найрізноманітніші завдання. Припустимо, Вам потрібно повісити багет. А в місці кріплення багета розташований монолітний блок. Якщо користуватися звичайним дрилем, то на свердління одного отвору, може піти до 15 хвилин. Це дуже довго. У той час, як перфоратором Ви без праці виконайте цю роботу менш ніж за хвилину.

Якщо переключити перфоратор в режим удару, то можна без зусиль збити стару плитку, штукатурку, пороги і багато іншого. А встановивши спеціальну коронку і переключивши перфоратор в режим «свердління з ударом», Ви зможете пробурити отвір діаметром 65 мм для електричних коробок.

Також, цей електроінструмент використовується і в якості звичайної дрилі. Достатньо повернути перемикач на режим свердління. Правда, щоб використовувати звичайні свердла, потрібно мати патрон-перехідник. Адже, в перфораторах використовуються свердла зі спеціальними хвостовиками. Свердла для перфораторів живуть набагато довше звичайних свердел з побідитовою напайкою. Одним свердлом для перфоратора можна пробурити не одну сотню отворів в бетоні. А якщо свердла фірмові, то служити вони будуть дуже довго.
Важливо й те, що електроінструмент повинен бути хорошої якості. Адже купується він один раз на довгий час. Високої надійність і прийнятною ціною відрізняється електроінструмент Rebir. Вартість цього інструменту нижче вартості інших виробників, аналогічної якості. А, перфоратори Rebir - це еталон якості і надійності. Ці машини виконані в сучасному дизайні і мають зручну велику кнопку перемикача. Також, можна регулювати і частоту обертання бура, що дозволяє підібрати оптимальний режим роботи для кожного матеріалу. Творці перфоратора Rebir подбали і про безпеку. Захисна муфта забезпечує надійний захист, як інструменту, так і користувача при заклинювання бура. Часто, так трапляється під час свердління монолітних конструкцій і попаданні бура між арматурою. У цих перфораторах реалізований потужний ударний механізм. Він забезпечує високоефективну роботу інструменту.

автор Загудайлов Євген
* Стаття авторська, передрук чи наступне копіювання без погодження з Newwall ® заборонена

Інші статті розділу «Інструмент»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх